POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 1000 Kč

Oranžový antibakteriální hrnek MamaCup 400 ml

Je nám líto, tento produkt je již vyprodán.

469 Kč 589 Kč
30 dnů na výměnu/vrácení zboží
Více informací
ID Produktu 698077
Značka Mamacup
Rozměry 400 ml
Objevte více
Maminky
Více informací

Rozsypaná svačina a drobky v autě nejsou problémem pouze rodiče malých dětí. MamaCup je pro cestovatele, kteří na své cesty nikdy nevyrazí bez něčeho malého na zub. Oříšky, vločky nebo kousky čerstvého ovoce, díky jemné antibakteriální textilní membráně zůstane vše uvnitř nádoby. Součástí balení je i víko, které je vhodné, když se nádoba zrovna nepoužívá.

Hrnek je vyroben z originálních materiálů certifikovaných pro styk s potravinami. Neobsahuje latex ani nebezpečné aditiva a látky jako Bisfenol-A (BPA), ftaláty, PVC, styreny, benzeny, formaldehydy, biocidy, DEHP, HBCD, EDC, DES  a podobně. Splňuje očekávání ve smyslu regulací EU ohledně kontaktu produktů s potravinami i správné výroby. (Nařízení Komise (EU) č. 10/2011 a 2023/2006, Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1935/2004).

Použití a čištění: Pevným zatažením vrchní části je nádoba MamaCup zabezpečena proti vysypání. Před prvním použitím nádobu rozeberte, a její jednotlivé části důkladně omyjte v teplé vodě. Myjte ve vodě do 30° C, před použitím vysušte.

Před každým použitím nádobu zkontrolujte. Pokud se nádoba poškodí, přestaňte ji používat.

Upozornění: Nádobu MamaCup nevystavujte přímému zdroji tepla. Vlivem mrazu může zkřehnout. Nepoužívejte v mikrovlnné troubě.


Objem: 400 ml

Hmotnost: 140g

Země původu: Turecko

-20%